Služby čistírny Dry Clean

Čistírny Dry Clean zaručují vysoký standard čištění širokého sortimentu  textilu, oděvních výrobků , bytových doplňků a textilních dekorací v domácnostech (kusové koberce, záclony, žaluzie, potahy, deky, spacáky,…), kožených oděvů, kožichů velurů, kožešin, beraních předložek, čepic a drobných doplňků.

Běžné oděvy, obleky, kabáty čistíme  do 24 hodin bez příplatku.

Provádíme praní prádla pro jednotlivce i organizace. Pereme a žehlíme osobní prádlo, vše v krátkých lhůtách. Pereme prádlo nadstandartních rozměrů, prádlo, které lze doma nejen obtížně vyprat, ale také obtížně vysušit. Nabízíme služby prádelny. Samozřejmostí je také chemické čištění. 

Pereme a čistíme plyšové a textilní hračky.

Přijímáme další zákazníky, sběrny prádla, restaurace, hotely, malé i velké firmy.

Čistíme služební stejnokroje příslušníkům HZS, PČR, SECURITY organizacím.

Provádíme samostatně službu žehlení (pokud si zákazních přinese vyprané prádlo).

Pro dosažení lepšího vzhledu výrobků a zvýšení jejich odolnosti vůči zašpinění provádíme „apretaci“ textilních výrobků a kůží.

Provádíme také mandlování prádla.

Přijímáme větší množství (koše) prádla od 1kg. Vaše oděvy budou prány vždy samostatně.  

 

Nejčastější dotazy

 

Již jsme pro Vás zavedli také  „mokré  čištění“, což je novinka v čistírenské technologii, která umožňuje  ekologické, šetrné a přesto účinné čištění  oděvů, které dokáže výborně ošetřit nové a speciální druhy materiálů, zejména ošacení z Goratexu a Sympatexu, lyžařské větrovky, kalhoty a kombinézy, svetry a pletené sukně s podílem PAN, svatební šaty a mnohé další.